Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Stary 09-08-2017, 09:53
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Własna firma

Ja jednak odradzałabym samodzielne zajęcie się pozycjonowaniem. Nieumiejętne działania mogą bowiem sprawić, ze wyrządzimy sobie niedźwiedzią przysługę i nasza firma zamiast zyskać pozycję w wyszukiwarce, spadnie jeszcze niżej. Korzystałam przez dłuższy okres z usług agencji marketingowej i wiem, że kluczem do sukcesu w tej materii jest cierpliwość. Powiedzmy sobie szczerze - przedsiębiorca, który wierzy w to, że w ciągu miesiąca pozycja jego firmy w Google'u skoczy jak rakieta, jest naiwny. Odpowiednie zaprojektowanie i aktualizowanie strony, wprowadzenie właściwych treści, stworzenie wersji na komórki czy tablety - to wszystko musi pochłonąć trochę czasu, minimum kilka miesięcy. Przy okazji, jak jesteśmy przy reklamie, to mogę Wam polecić e-mail marketing. Wbrew powszechnemu przekonaniu, może to być skuteczne narzędzia do zyskiwania klientów. Przekonałam się o tym dzięki współpracy z tą firmą - https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe/. Ważne jest tylko, aby maile trafiały do określonej, skonkretyzowanej grupy, a nie przypadkowych ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem