Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Stary 11-01-2017, 09:04
groźna's Avatar
groźna groźna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 80
Domyślnie Moja córka bierze dopalacze – co robić dalej?

Kochani, nigdy nie przypuszczałam, że będę w takiej sytuacji. A właściwie, że będziemy, bo to niestety, wszyscy jako rodzina zawiedliśmy . Moja córka z niewiadomych mi do końca przyczyn zaczęła brac dopalacze. Zaczęło się od tego, że jednego wieczora usłyszałam, jak strasznie krzyczy w swoim pokoju. Wydawała z siebie na przemian wycie i spazmatyczne szlochy, stojąc zgiętą przy biurku. Byłam przerażona, kiedy próbowalam ją położyć, albo posadzić, to się nie dało, bo była sztywna. Jeszcze do tego doszła piana na ustach… dobrze, że szybko przyjechała karetka. Wtedy właśnie mi lekarz powiedział, że zażyła jakiś miksróżnch środków i najprawdopodobniej bierze dopalacze od pewnego czasu. Kiedy mąż wrócił do domu (ja zostałam z nią w szpitalu), przetrzepal jej pokój i znalazł jakieś woreczki i te fifki do palenia. Na szczęście wtedy udało im się wtedy wyprowadzić ją z tego stanu, ale kiedy pytałam lekarza, co dalej, to powiedział, że najlepiej odesłać ja na odwyk, ale nie powiedział, gdzie. Nie chcę jej wysyłać do publicznego ośrodka odwykowego, więc co robić dalej? Jestem gotowa naprawdę zapłacić każde pieniądze, by ona z tego wyszła.
Odpowiedź z Cytowaniem