Wątek: Colon c
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Stary 10-07-2020, 14:23
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 093
Domyślnie

Możesz spokojnie córce Colon C https://colonc.pl/ podać. Z tego co doczytałam, to nawet kobiety w ciąży oraz matki karmiące mogą z powodzeniem Colon C brać. Zatem jaki problem z 13-latką? Poza tym dużo słyszałam dobrego o tym suplemencie diety. Po pierwsze w swym składzie zawiera łupinę nasienną babki jajowatej, która jest źródłem błonnika pokarmowego, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. Co to daje? Otóż te masy pęczniejące przesuwają zawartość jelit oraz dają poczucie sytości. Colon C posiada również Inulinę z cykorii korzystnie wpływającą na pracę jelit. A do kompletu Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis , to podwójnie powlekane bakterie kwasu mlekowego. Nie ma się co zastanawiać. Jeśli w mojej aptece sprzedają Colon C, to znaczy, że musi być bezpieczny. Farmaceutka z tej apteki bardzo dba, by leki czy suplementy były bezpieczne. Fajnie, że Colon C można dodawać do jedzenia. Widziałam na stronie przepisy z którymi fajnie się komponuje. Spróbuj koniecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem