Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Stary 19-07-2017, 10:39
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Tapety

Ja nie jestem wielką wielbicielką tapet, być może, podobnie jak tomilidzo pamiętam, kiedy większość mieszkań była pokryta tapetami za komuny. Do tej pory jednak musiałam przemęczyć się z mieszkaniem pokrytym tapetami, ponieważ kupiliśmy nasze cztery kąty na rynku wtórnym. Byliśmy więc skazani na zastane wnętrze i postanowiliśmy przeczekać kilka lat, odbić się finansowo i dopiero przystąpić do remontu. Nadszedł wreszcie ten czas i zamierzam pomalować wszystkie pomieszczenia. Już udało nam się zaplanować urlop, ja dostałam nawet trzy tygodnie, bo miałam jeszcze zaległy, z tego dwa poświęcę na remont. Nie będę za bardzo kombinować, pomalujemy pokoje z moim jankiem w jasne barwy. Jestem generalnie optymistką i takie kolory, optymistyczne chcę mieć u siebie w domu. Mogę jeszcze dać poradę osobom, które dopiero będą przystępować do remontów. Warto wcześniej sprawdzić, jak dany kolor będzie wyglądał na ścianie, za pomocą testeru. Ja korzystałam z testerów Duluxa - tutaj - https://www.dulux.pl/pl możecie o nich poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem