Wyświetl Pojedyńczy Post
  #29  
Stary 17-05-2021, 19:57
maryland maryland is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 29
Domyślnie

Mam dwójkę dzieci -14-letnią córkę i 12-letniego syna - obydwoje kochają ruch, sport, uwielbiają podróże i zawsze chętnie się zapisują na różnego typu wyjazdy. Do tej pory zdecydowanie największe wrażenie zrobiły na nich obozy organizowane przez EH School, zawsze wracają zmęczeni i szczęśliwi, godzinami opowiadają, co się działo na wyjeździe. Obozy EH School są zorganizowane tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Podają na stronie dokładny program wyjazdu, informacje o ośrodku i wyżywieniu, więc wszyscy rodzice mogą być spokojni, że ich dzieci będą bezpieczne i najedzone.
W czerwcu organizowany jest obóz w Alpach, we Francji, gdzie uczestnicy będą się uczyć jazdy na nartach, snowboardzie czy deskorolce, surfowania, będą jeździli na wycieczki rowerowe. Moje dzieciaki oczywiście już są zapisane i odliczają dni do wyjazdu. Wszystkie szczegóły są rozpisane na stronie internetowej, więc zostawiam link, gdyby ktoś był zainteresowany: https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazd...lpes-2021-oboz Ja gwarantuję, że warto, widzę to po moich dzieciach.
Odpowiedź z Cytowaniem