Wątek: Dieta czy ruch?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #270  
Stary 22-04-2018, 14:28
Monika67 Monika67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

Dieta plus "podstawowy" ruch. Czyli np regularne spacery. Osobiście nie polecam diet online. One nie biorą pod uwagę najważniejszego... czyli Ciebie. Po 1 trzeba zrobić sobie badanie krwi i z nim iść do dietetyka. Zobaczy jakie dana osoba ma niedobory, czego ma zbyt dużo i na tej podstawie przygotuje odpowiednio zbilansowaną dietę. Ewentualnie dorzuci jakąś suplementację aczkolwiek zawrze uważałam i uważam dalej że zamiast się suplementować lepiej zdrowo i różnorodnie jeść. Moje znajome ostatnio (po mojej namowie hihi) poszły do dietetyka (wcześniej zrobiły badania oczywiście) i schudły już po parę kilo. Regularne zdrowe posiłki, przynajmniej 30min spacery codziennie, to jest mój przepis na szczupłą sylwetkę. No i oczywiście pić dużo wody. Chociaż Kaśka ostatnio zamówiła sobie coś takiego bo gdzieś tam zobaczyła reklamę. Jakieś plastry na odchudzanie sliminazer niby schudła więcej od Pati o 5kg a razem zaczęły stosować dietę... to nawet duża różnica ale ja dalej jestem za tym aby zdrowo się odżywiać, spacerować, czasem skoczyć na basen i wszystko będzie ok
Odpowiedź z Cytowaniem