Wyświetl Pojedyńczy Post
  #38  
Stary 29-03-2020, 22:52
Pamara Pamara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 3
Domyślnie

Możliwości na rozwój jest całkiem sporo możliwości na rozwój i pracę zdalną, teraz taka forma pracy jest znacznie lepsza i bezpieczniejsza, mam tutaj na myśli oczywiście całe te zawirowania z pandemią i wirusem. Po prostu lepiej znaleźć sobie jakąś pracę przez internet, bez ruszania się z domu, jeśli nie mamy takiej możliwości w swoim miejscu zatrudnienia. Tutaj mogę polecić ciekawą opcję, na jaką trafiłam niedawno, mianowicie pracę polegającą na polecaniu różnym pracodawcom... naszych znajomych, którzy akurat jakiejś pracy szukają. Jest to naprawdę ciekawe, może brzmi trochę skomplikowanie, ale zapewniam, że takie nie jest. Polecam zajrzeć tutaj https://talentuno.com/pl/matchmakers i poczytać o tym więcej. Są trzy etapy, które możemy wykonywać, za każdy czekają na nas inne pieniądze. Jeśli, któraś z polecanych przez nas osób zostanie zatrudniona przez pracodwacę, to można dostać prowizję nawet rzędu kilku tysięcy złotych. Całkiem nieźle, jak na pracę zdalną i bez ruszania się z domu, prawda?
Odpowiedź z Cytowaniem