Wyświetl Pojedyńczy Post
  #16  
Stary 20-05-2019, 19:14
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 090
Domyślnie

Faktycznie sklepów z dekoracjami wnętrz nie brakuje. Łatwiej jednak kupić dekoracje do domów urządzonych w stylu nowoczesnym. Gorzej jeśli tej nowoczesności nie lubimy. Gdzie się wtedy udać, co kupić, by nasze mieszkanie, dom nabrało odpowiedniego klimatu? Znajduję jedno wyjście Desa Unicum https://desa.pl/pl Na stronie tego domu aukcyjnego znajdziecie nadchodzące aukcje, przejrzycie te, które są już archiwalne. Dowiecie się o wystawach, galeriach. Nauczycie się również jak kupić dzieła sztuki. Przyznam, że ja dopiero raczkuję. Mam swoich faworytów, nie na wszystko niestety mnie stać. Wiem jednak, że mogę mieć w licytacji również szczęście. Jestem więc dobrej myśli. Poza tym mogę tu również sprzedaż coś z własnej kolekcji. O ile wiem, to dom aukcyjny bardzo dba o interesy klientów. Stara się wyciągnąć najwyższą kwotę dla klienta. Miejsce warte odwiedzenia. Uważam, że warto zapoznać się z warunkami jakie daje desa. Zachwyciło mnie kilka obrazów, zapewne więc będę się baczniej przyglądała ich licytacjom.
Odpowiedź z Cytowaniem