Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49  
Stary 18-10-2019, 08:10
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

A lubi ktoś z Was kupować w sieci kosmetyki? Ja już od dawna wykształciłam w sobie nawyk kupowania ich tylko w drogeriach internetowych, kompletnie nie mam czasu jeździć po sklepach stacjonarnych i przeczesywać półki, zbyt zabiegana jestem, a może po prostu zbyt wygodna . A tak Was pytam, bo teraz w mojej ulubionej drogerii, czyli https://www.ezebra.pl/ trwa coś, co nazwali „miesiącem dla urody” i w jego ramach są naprawdę fantastyczne promocje, które, jak myślę, naprawdę wiele z Was mogą zainteresować. Są zniżki na zestawy kosmetyków, na lakiery do paznokci, na różne akcesoria, na tusze do rzęs – długo można byłoby wymieniać, naprawdę. Mnie osobiście bardzo przypadła do gustu na przykład 30% zniżki na kosmetyki marki Elisium, którą bardzo sobie cenię . Zniżki i inne oferty są zatem jak widać naprawdę atrakcyjne, zatem gorąco polecam rzucić na nie okiem wszystkim, którzy akurat potrzebują zaopatrzyć się w kosmetyki dobrych marek – a tych w asortymencie eZebry zdecydowanie nie brakuje .
Odpowiedź z Cytowaniem