Wyświetl Pojedyńczy Post
  #121  
Stary 13-02-2020, 12:56
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Hej ja wam mogę polecić żel do suchej skóry http://bio-oil.com.pl/ , u mnie to był istny strzał w dziesiątkę, a moja skóra należy do naprawdę ekstremalnie suchych i skłonnych do podrażnień, także moja walka na tej plaszczyźnie toczy się w sumie od czasów gimnazjum. Poza tym jeżeli narpawdę to nie wystarczy warto się zaopatrzyć w krem z masy perłowej, oba te kosmetyki nei sa mega drogie , ale jakość i efekt ich działania są po prostu mega, przynajmniej w moim przypadku. Dodatkowo należy paamiętać o odpowiednim nawodnieniu, zauwazcie, że w dni kiedy spożywacie dużo mniej płynów wasza skóra jest wyjątkowo sucha, można sobie nawet zrobić eksperyment i pic bardzo mało jakiegoś dnia i same zobaczycie. Kolejnymi rzeczami, które mi pomogły to regularne wystawianie skóry twarzy na świeże powietrze czyli po prostu codzienne minimum 20 minutowe spacery. Warto też ograniczyć fast foody i produkty wysoko przetworzone, bo to tez bardzo niedobrze działa na skórę, pamiętajcie też o nie nadużywaniu soli, bo ona również wysusza!!
Odpowiedź z Cytowaniem