Wyświetl Pojedyńczy Post
  #155  
Stary 22-10-2019, 09:06
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Cytat:
Napisał Melvina
Wyzwanie niemałe, no ale na pewno jest to ciekawy pomysł na własny biznes Jeżeli działacie w tym kierunku to zainteresujcie się solidnym sprzętem gastronomicznym. także olej gastronomiczny od https://www.trafinoil.pl świetnie się w wielu firmach sprawdzi. Również skupują stary, zużyty

o to przy okazji oleju ja polece Ci firme , ktora takie oleje utylizuje, ale od poczatku. Ja prowadzę restaurację z kuchnią gruzińską, ponieważ 10 lat temu tam pojechał.am z mężem i zakochałam się w ich kuchni tak, że przeprowadziliśmy się tam na 5 lat. Po5 latach wróciliśmy do polski i postanowiliśmy założyćrestauracje gruzińską, żeby pokazać polakom te doskonałe smaki i potrawy. Wszystko bardzo dobrze nam idzie i jestesmy mega zadowoleni z wyboru, a że oboje jestesmy z mezem osobami , które interesuja się środowiskiem ostatnio trafiliśmy na temat utylizacji zużytego oleju. Po zapoznaniu się z tematem skorzystalismy z usług firmy www.bio-ekon.pl/o-nas
fajna sprawa, nie dość, że oszczędzamy czas na składowanie tego oleju to jeszcze dostajemy pieniądze od bioekon za to , żę sprzedajemy im ten zużyty olej , dodatkowo co najważniejsze dla nas to , że dbamy w ten sposób o środowisko a wy jakie macie sposoby na dbanie o środowisko przy prowadzeniu restauracji ?
Odpowiedź z Cytowaniem