Wątek: zakupy online
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Stary 17-04-2018, 11:07
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Zakupy

Ja jestem zwolenniczką zakupów dokonywanych drogą online, ale dochodziłam do tego pogląd dosyć okrężną i nie zawsze jednoznaczą drogą. Przede wszystkim kiedyś sądziła, że zakupy internetowe tak naprawdę mają charakter przemijającej mody. W końcu obecnie panuje swego rodzaju "trendomania" , w ramach której regularnie zmieniają się obowiązujące gusta i guściki. Ja stałam w każdym razie na stanowisku, że nie można na siłę zmieniać obowiązujących reguł, i skoro przez lata sklepy stacjonarne się sprawdzały to nie należy porzucać ich na rzecz wątpliwej jakości sklepów dostępnych online. Dopiero teraz zrozumiałam, w jak wielkim byłam błędzie. Dwa lata temu podczas "black friday" siostra uświadomiła mi, że w necie można liczyć na ogromne promocje, sięgające kilkudziesięciu procent, podczas gdy w tradycyjnych sklepach nie ma szans, obniżki są najwyżej kilkunastoprocentowe. W ciągu tych dwóch lat nie bałam się zamawiać różnych produktów, ostatnio nawet zdarzyło mi się zamówić kosmetyki - https://www.naturativ.pl/sklep/k-2-c...masla-mgielki/, konkretnie mgiełkę, która zawiera odżywczy i kojący sok z aloesu oraz olej arganowy o właściwościach anti aging
Odpowiedź z Cytowaniem