Wyświetl Pojedyńczy Post
  #22  
Stary 14-06-2017, 10:50
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Cera

A ja od zastrzyków i chirurgów, nawet plastycznych, trzymam się z daleka i mam nadzieję, że tak pozostanie do końca życia. Uważam, że są dużo lepsze sposoby na utrzymanie skóry twarzy w dobrym stanie. Jakie? Pojadę klasyką: zdrowe odżywianie, uprawianie sportu, nie palenie papierosów. Ja na przykład staram się u siebie wdrożyć pewne nawyki żywieniowe, które pomagają w utracie zbędnych kilogramów. Między innymi staram się jeść o regularnych porach, nie podjadam ani między posiłkami ani wieczorem. Jeśli mogę coś dorzucić od siebie, to polecam Wam ten krem z Lirene - https://lirene.pl/produkty/pielegnac...ha-i-wrazliwa/ Krem jest przeznaczony do cery suchej i wrażliwej (takiej jak moja) i, co ważne, można go stosować zarówno w dzień, jak i w nocy. Jeśli mogę coś napisać coś o jego działaniu w dwóch zdaniach, przede wszystkim zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry. Poza tym, blokuje dostęp do cery czynnikom zewnętrznym i wpływa na skórę odmładzająco. Tyle ode mnie, a na razie uciekam z forum. Pamiętajcie, że chirurg to ostateczność, wcześniej warto wypróbować naturalne sposoby poprawienia wyglądu cery.
Odpowiedź z Cytowaniem