Wyświetl Pojedyńczy Post
  #84  
Stary 27-01-2020, 19:47
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Kredyty potrafią być opłacalne, dlatego warto zerknąć na różne oferty i sobie porównać. Ja tak zrobiłam i była to zdecydowanie najlepsza opcja Od razu jak zaczęłam przyglądać się kredytom, to zwróciłam uwagę na Mistrzowski Kredyt Gotówkowy od Santander Consumer Bank. Mój teść brał właśnie ten kredyt i sobie chwalił w ogóle cały bank, więc pomyślałam, że może warto zainteresować się ich ofertą. Na https://www.santanderconsumer.pl/kre...towkowy,5.html znalazłam dokładny opis tego kredytu no i powiem Wam, że wyglądało to naprawdę fajnie Zadzwoniłam sobie jeszcze do nich, żeby podpytać o parę kwestii, i wszystko fajnie mi wytłumaczono. Bardzo lubię jak warunki kredytu są jasne i nie ma jakichś ukrytych kosztów, co niestety często się teraz zdarza :/ Oprocentowanie też mi jak najbardziej odpowiadało, więc postanowiłam, że wezmę kredyt. I nie żałuję swojej decyzji dzięki kredytowi udało mi się wreszcie zrobić remont mieszkania a rata, którą płacę, wcale nie jest wysoka i nie obciąża mojego budżetu.
Odpowiedź z Cytowaniem