Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Stary 24-07-2016, 22:16
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Nie tylko przed zalet warto o siebie dbać Wychodzę z założenia, że o ciało trzeba dbać o każdej porze roku. Wiele kobiet np. zaniedbuje stopy zimą, bo nie chce im się o nie dbać skoro ich nie pokazują. Wiele moich koleżanek nie depiluje się tak często zimą, bo nie odsłania nóg. Ja trochę tego nie rozumiem i staram się dbać tak samo o każdej porze roku. Jednak zimą dużo łatwiej jest o przesuszenia i ja zawsze mam o tej porze roku problem ze skórą na dłoniach, bo nie ważne ile razy smarowałabym je kremem i tak będą przesuszone. Jeszcze kilka lat temu skóra potrafiła mi nawet pękać, ale na całe szczęście teraz nie mam tego problemu. Słyszałam, że zabiegi parafinowe bardzo dobrze działają na skórę dłoni, ale nie znam nikogo, kto miał robiony tego typu zabieg i nie mam jak tego zweryfikować. Może któraś z Was miała? Jeśli tak, to czy faktycznie skóra na dłoniach jest w lepszej kondycji? Kolejną sprawą jest cena tego zabiegu. Ten zabieg ma w ofercie klinika, w której wykonuje różne zabiegi na skórę ciała i twarzy.Chodzi o tą klinikę http://www.qclinique.pl/zabiegi/zabi...nowy-na-dlonie . Cena zabiegu u nich wynosi 25zł. Waszym zdaniem to dużo, czy jest to normalna cena takiego zabiegu? Szczerze mówiąc wydaje mi się, że ta cena nie jest zbyt wygórowana.
Odpowiedź z Cytowaniem