Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Stary 18-12-2017, 12:33
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Prezenty dla dzieci

Cóż, każde dziecko ma inny gust, czym innym się interesuje i warto mieć ten prosty fakt na uwadze, kiedy kupujemy upominek dla swojego synka, córeczki, chrześniaka, chrześniaczki i tak dalej. Ja staram się, jeśli chodzi o prezenty podchodzić inaczej do dzieci i inaczej do dorosłych. Wiadomo, ze osoby dojrzałe przeważnie oczekują prezentów praktycznych, takich co to sprawdzają się przez dłuższy czas. Dlatego przeważnie inwestuję w takie rzeczy jak zegarki, jakaś odzież, obuwie, ewentualnie coś do kuchni. A wobec dzieci pozwalam sobie na odrobinę szaleństwa. Fajnym prezentem dla dziecka jest według mnie, zadbanie na przykład o to, aby otrzymało ono...list albo wideo od świętego mikołaja. W jaki sposób? Znalazłam informację na ten temat na tym portalu - https://www.listymikolaja.pl/laponia...-mikolaja.html. Myślę, że takie wideo, nagrane przez Mikołaja, który zwraca się bezpośrednio do dziecka, to ogromna frajda dla każdego smyka. W zeszłym roku zrobiłam taki prezent swojej madzi i była szczerze zachwycona. Wkrótce pewnie wyrośnie z wiary w brodatego opiekuna świąt, ale pamiątka zostanie na całe życie.
Odpowiedź z Cytowaniem