Wątek: Co na prezent?
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #444  
Stary 04-03-2020, 13:17
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Od dłuższego już czasu zamiast biegać za prezentami po sklepach czy galeriach handlowych robimy z żoną zakupy w internecie. Bez tkwienia w korkach, bez tłumów ludzi, spokojnie i komfortowo. Najlepiej mi się robi prezenty w drogerii internetowej eZebrapl. Ceny nawet z kosztami przesyłki są bardzo atrakcyjne. Niedawno robiłem prezenty z okazji Dnia Kobiet dla córki i żony na stronie https://www.ezebra.pl/pl/menu/perfum...mskie-945.html gdzie kupiłem im po flakoniku perfum. eZebra ma bardzo szeroki wybór kosmetyków, chemii gospodarczej, suplementów diety, zdrowej żywności, artykułów do aromaterapii, soczewek i innych, pogrupowanych w kilku kategoriach. Sama strona jest bardzo czytelna a każdy zamieszczony produkt posiada dokładny opis. Trudno jest tutaj coś źle kupić. Po przekroczeniu kwoty 199 złotych mamy przesyłkę za darmo, opłaca się więc poczekać i zrobić większe zamówienie. Można się tam również zapisać na newsletter, żeby otrzymywać na adres e-mail informacje o aktualnych promocjach i nowych produktach.
Odpowiedź z Cytowaniem