Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Stary 07-05-2019, 22:03
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

To wszystko zależy tutaj tak naprawdę tylko i wyłącznie od jednej kwestii, a mianowicie takiej: co Twoje dziecko lubi robić w swoim wolnym czasie. Jeśli na przykład jego pasją są podróże i zabawa z rówieśnikami, to jestem prawie pewna, że najlepszym pomysłem na spędzenie ciekawych wakacji będzie tutaj obóz młodzieżowy organizowany przez https://www.atas.pl/pl/obozy-zagraniczne . Doskonale zdaje sobie sprawę z tego co mówię, bo mój starszy syn już od kilku lat jeździ z nimi na takie obozy i zawsze wraca opalony i zadowolony. W tym roku wybierają się do Grecji, z tego co wiem to pozostało tam jeszcze kilka wolnych miejsc, więc na pewno uda Ci się znaleźć coś ciekawego dla Twojego dziecka. Jak Krzysiu opowiada po powrocie co robił na miejscu, to zazwyczaj słuchamy go ze szczerą zazdrością... Sami w sumie chętnie pojechalibyśmy z mężem na taki obóz - ale muszę wam przyznać że też sobie zazwyczaj w czasie jego nieobecności planujemy jakiś urlop - tak zwany odpoczynek od dzieci, kiedy one są w dobrych rękach
Odpowiedź z Cytowaniem