Wyświetl Pojedyńczy Post
  #30  
Stary 20-12-2017, 09:24
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Odchudzanie

A ja tam nigdy bym nie poszła pod nóż, wolę zdecydowanie "bezinwazyjne metody" . Sama od trzech miesięcy wzięłam się za odchudzanie i w ciągu owego kwartału schudłam niemal jedenaście kilogramów. Swoje robi oczywiście dieta, ale przede wszystkim zwracam uwagę na trzy aspekty. Po pierwsze bieganie, staram się aktywnie ćwiczyć i spędzać czas wolny na świeżym powietrzu. Po drugie zwracam uwagę na to, aby przestrzegać pewnych nawyków żywieniowych. Nie podjadam między posiłkami, staram się unikać ciężkostrawnych potraw wieczorami, ponadto ostatni posiłek jem między 19. a 20. A wreszcie wspomagam się suplementami, oczywiście bez przesady, ale one mogą naprawdę pomagać. Mogę Wam podpowiedzieć, że warto stosować na przykład preparaty zmniejszająca apetyt, ograniczające wchłanianie cukrów i tłuszczów z pożywienia , a także wspomagające procesy spalania tkanki tłuszczowej. Wychodzę z założenia, że porady odnośnie żywienia można znaleźć w internecie. Korzystałam więc z różnych portali, m.in. - https://www.nowafarmacja.pl/leki-sup...dzanie-i-dieta, a także konsultowałam się telefonicznie ze specjalistkami z wykształceniem farmaceutycznym
Odpowiedź z Cytowaniem