Wyświetl Pojedyńczy Post
  #68  
Stary 03-11-2017, 11:15
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jeśli chodzi o ogrzewanie w domkach jednorodzinnych to można najczęściej spotkać nadal ogrzewanie węglowe. Bardzo dużo osób pali w piecach też drewnem. W ostatnich latach też modne stało się ogrzewanie ekogroszkiem. Faktycznie jest to wygodniejsze od zwykłego węgla, a już na pewno bardziej opłacalne od palenia drewna. Jeśli chodzi o ogrzewanie gazowe to dużo domków nie ma doprowadzonego gazu, a z resztą wydaje mi się, że przy większych metrażach na pewno ogrzewanie gazowe się nie opłaca. Coraz modniejsze staje się zakładanie pompy ciepła. można je kupić na https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-...-pcwu-dla-cwu/ . Taka pompa ciepła może także wspomóc już istniejące źródła ciepła. Ale sam też daje radę ogrzać całe mieszkanie. Ja w domu mam jeszcze piec węglowy, ale marzy mi się zamontowanie pompy ciepła. Cenowo nie wychodzi wcale tak drogo na pewno taniej niż założenie paneli słonecznych. A jeśli chodzi o montaż takiego ogrzewania to nie wymaga on wielu prac budowlanych i w sumie jest to dość proste. Przynajmniej tak piszą na stronie
Odpowiedź z Cytowaniem