Wątek: perfumy
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Stary 27-11-2019, 12:16
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Mi właśnie ostatnio zaczął się kończyć zapas moich ulubionych perfumów i stwierdziłam, że tym razem może zakupię sobie coś innego niż moja standardowa klasyka – w końcu czasami trzeba czasami poeksperymentować i zobaczyć, jakie będą tego efekty . Można w ten sposób odkryć naprawdę zaskakujące rezultaty, takie, jakie normalnie nie przyszłyby do głowy. Kupiłam sobie zatem w tej drogerii internetowej: https://www.ezebra.pl/pl/menu/perfumy-153.html parę perfum od marek, z których ja sama nigdy do tej pory nie korzystałam, ale o których naprawdę dużo dobrego słyszałam od swoich przyjaciółek. I przyznam, że ani trochę nie zawiodłam mimo podjętego ryzyka – te zapachy są naprawdę przepiękne! Zwłaszcza perfumy Paco Rabanne niezwykle przypadły mi do gustu i myślę, że wejdą do mojego osobistego kanonu – częściej będę się w nie zaopatrzać, bo te zapachy wprost idealnie do mnie pasują . Swoją drogę – jesteście w stanie polecić jeszcze jakieś ciekawe perfumy z tej podlinkowanej strony? Jeżeli tak, to chętnie bym je wypróbowała następnym razem!
Odpowiedź z Cytowaniem