Wyświetl Pojedyńczy Post
  #32  
Stary 21-11-2017, 17:03
Monika_78 Monika_78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

Witajcie! czytam sobie w wolnej chwili wątki dotyczące preferowanych kosmetyków i coraz częściej temat schodzi na to by korzystać z zbiegów z poziomu medycyny estetycznej. Patrząc na kosmetyki pielęgnacyjne dostępnie na półkach drogerii można powiedzieć, że zamiast czekać na efekty z tytułu ich skuteczności lepiej z miejsca udać się do gabinetu na zabieg. Ale..... jest pomiędzy tym luka, która prezentuje się bardzo ciekawie. Są to kosmetyki pielęgnacyjne, ale te po które sięgają właśnie kosmetolodzy, dermatolodzy czy lekarze medycyny estetycznej. To właśnie te kosmetyki powinny nas najbardziej interesować. Gdyby nie powyższy wpis Patenta, to bym zapewne nic w tym wątku nie napisała, ale to jej wypowiedź we mnie drgnęła. Tak, to właśnie to! Sama się przekonałam, że dopiero takie kosmetyki wprowadzają zmiany w naszej skórze. Że dopiero z udziałem takiego serum jak np. Hydra B5 skóra zaczęła bardzo dobrze odpowiadać, że nie trzeba biec zaraz na ostrzykiwanie wypełniaczmi, ale wystarczy kilku miesięczna kuracja w domu, w zaciszu domowym, bez stresu - ech uwielbiam tego typu rozwiązania ))
Odpowiedź z Cytowaniem