Wyświetl Pojedyńczy Post
  #5  
Stary 26-06-2019, 22:22
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Pamiętaj tylko o tym kochana, że wybór hostingu wcale nie jest najistotniejszą sprawą przy zakładaniu swojego własnego sklepu internetowego. To naprawdę jest ważne, ale nie najważniejsze. Wiem o czym mówię, doskonale wiem... Sama prowadzę już swój sklep internetowy z ciuchami dla kobiet puszystych od kilku ładnych lat, więc można powiedzieć że poniekąd zjadłam już na tym biznesie zęby. Ostatnio postanowiłam wprowadzić parę innowacji i zaczęłam w tym zakresie współpracę z https://feedink.com/pl/ . Dzięki prowadzonym przez nich pracom i działaniom jestem teraz w stanie wycisnąć maksymalny potencjał z mojego sklepu, a to wszystko głównie dzięki zmianie moich systemowych nawyków i używaniu do wszystkich plików jednego systemu. Dobrze jest zaufać w takiej kwestii prawdziwym specjalistom, dlatego bardzo cieszę się, że było mi dane trafić na FeedInk, ze świecą szukać takich specjalistów w dzisiejszych czasach. Na pewno będę do nich jeszcze wracała, bo to po prostu jest dla mojej firmy bardzo opłacalne.
Odpowiedź z Cytowaniem