Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Stary 22-08-2019, 21:16
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Na niektórych rzeczach można oszczędzać, ale są też kluczowe rzeczy, które muszą być świetnej jakości. Sama niedawno budowałam dom, więc jestem w temacie. No i powiem Wam, że moim zdaniem to wybór dachu to najistotniejszym zadaniem przy budowie domu. Aktualnie jest na rynku tak duży wybór, że ciężko znaleźć jakiś złoty środek... A każdy typ pokrycia ma swoje i wady i zalety Nie mam wiedzy w tym temacie, więc postanowiłam wesprzeć poradami internautów i dekarzy. Wnioski wyciągnęłam takie, że wielu ludzi bardzo poleca blachodachówkę Gerard. Wcześniej już o nich słyszałam, więc postanowiłem zajrzeć na https://www.gerardroofs.pl/pl/ żeby zobaczyć jak wygląda ich oferta Przeprowadziłam sobie wizualizację swojego dachu i wyszło ekstra. Znalazłam też dekarza, który polecał mi ich dachówkę i świetnie ją położył. I muszę przyznać, że blachodachówka jest strzałem w dziesiątkę! Mimo tego, że ostatnio niedaleko nas było tąpnięcie, to dach pozostał nienaruszony. A niestety dachy moich sąsiadów bardzo odczuły tą anomalię pogodową :/
Odpowiedź z Cytowaniem