Wyświetl Pojedyńczy Post
  #129  
Stary 14-04-2020, 11:32
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja od niedawna zaczęłam używać kremy i inne produkty marki https://dermika.pl/ z tego względu, że moja teściowa opowiedziała mi jak to od wielu lat korzysta z kosmetyków tej firmy, a powiem wam, że mimo swoich 65 lat wygląda spokojnie na 15 lat mniej, także postanowiłam, że też spróbuje, może to kwestia genów, może i tych kremów, pożyjemy, zobaczymy. Zmieniłąm tez mocno swoją dietę, dużo ostatnio czytam o produktach i żywności zapewniających długowieczność także już sporo wiem w tym temacie, zakupiłam sobie jagody goi oraz żeń szeń i inne tego typu suplementy stosowane od tysiącleci. Do tego regularna aktywnośc fizyczna i mam nadzieję, że zestarzeje się choć w połowie tak dobrze jak moja teściowa. A wy znacie jakieś inne sposoby na długowieczność i checie się nimi podzielić? Słyszałam kiedyś od znajomej ,że i tak największy wpływ ma dbanie o skórę twarzy , bo to po niej najbardziej widać jak ktoś się starzeje dlatego warto też stosować zawsze krem z filtrem uv, żeby spowolnić proces starzenia się skóry, wiadomo, każda kobieta chce byćopalona, ale wole być bladsza i młodsza przez długie lata
Odpowiedź z Cytowaniem