Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Stary 06-10-2017, 11:08
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Jeśli chodzi o rocznicę to można wiele prezentów kupić. Raz moim rodzicom na rocznice zafundowaliśmy z rodzeństwem weekend w spa. Ten pomysł można skopiować. moi rodzice po powrocie nie mogli przestać nam dziękować, bo naprawdę świetnie razem wypoczęli. Innym razem dostawali w prezencie coś do domu. Raz się wykosztowaliśmy i z https://desa.pl kupiliśmy obraz do domu. No cóż moja mama jest nauczycielką plastyki, a mój tata pracował w muzeum. Więc oboje kochają sztukę, szczególnie malarstwo z różnych epok. Choć wydaje mi się, że najbardziej lubią okres międzywojenny. A jak byliśmy mali i nie mieliśmy pieniędzy aby rodzicom kupić jakiś prezent to patrzyło się co jest w lodówce i robiło kolację przy świecach, gdzie ja z rodzeństwem robiliśmy za kelnerów. Nawet na kartkach robiliśmy menu. I rodzice do tej pory takie swoje rocznice wspominają gdzie w menu było jajko na twardo, na miękko i jajecznicę czy kanapki z serem. Aby dać jakiś prezent na rocznice nie musi być jakiś drogi, najważniejsze aby był trafiony.
Odpowiedź z Cytowaniem