Wyświetl Pojedyńczy Post
  #8  
Stary 22-10-2017, 15:03
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

Inwestycja w siebie to najlepsza z inwestycji. Kiedyś gdzieś czytałam lub słyszałam to powiedzenie i od tamtej pory staram się przestrzegać tej zasady.
Ja na szczęście jestem w tej dobrej sytuacji że firma, w której pracuje nie oszczędza na szkoleniach swoich pracowników. Wystarczy tylko odpowiednio uargumentować jak to szkolenie poprawi moją pracę i szefostwo częściowo lub całkowicie finansuje szkolenie. Przynajmniej raz w roku udaje się ich na jakieś szkolenie.
Na rynku jest wiele firm przeprowadzających różnego rodzaju szkolenia. Mnie najbardziej podoba się oferta Akademii Biznesu. Firma szkoli z zakresu zarządzania, finansów i rachunkowości więc tematyki która jest zbliżona na moich zainteresowań. Jeśli ktoś będzie miał okazję zapisać się na szkolenia przeprowadzane przez tą firmę to szczególnie polecam te szkolenia: (http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/kategoria/finanse-prawo-podatki,4/) Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, a wiedza przystępny sposób.
Jeśli nasz pracodawca nie chce współfinansować naszych szkoleń to jedynym wyjściem jest zapłacić za nie z własnej kieszeni. Gdy uzyskamy certyfikat ukończenia takiego szkolenia zacznijmy sobie szukać innej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem