Wyświetl Pojedyńczy Post
  #42  
Stary 13-07-2020, 11:21
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Jeszcze do niedawna chciałem u siebie postawić blaszany garaż ale jakoś oglądane przeze mnie konstrukcje nie przypadły mi do gustu. Mój samochód stoi obecnie pod chmurką i bardzo odbija się to na kondycji lakieru i komforcie wsiadania do niego. Poza tym jest częściej brudny jak czysty pomimo częstych wizyt na myjni. Widziałem u sąsiada nowiutką drewnianą wiatę garażową i sam zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Dostałem namiar na firmę Sodas, która na swojej stronie internetowej https://www.domki-sodas.pl/69-wiaty przedstawia bardzo bogata ofertę różnego rodzaju wiat. Po obejrzeniu ich oferty na stronie zamierzam udać się pod Warszawę gdzie można na placu obejrzeć gotowe i złożone projekty. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości drewna świerkowego i dzięki dołączonej czytelnej instrukcji przeznaczone do samodzielnego montażu. W związku z tym że dysponuję dość dużym placem chyba zdecyduję się na garaż podwójny z dodatkowym pomieszczeniem gdzie będę mógł schować opony, części czy akcesoria do samochodu oraz nie mające w tej chwili swojego miejsca rowery.
Odpowiedź z Cytowaniem