Wątek: Dach
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #15  
Stary 29-03-2020, 20:20
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 839
Domyślnie

Świetnie się składa, że wypowiadacie się w tym temacie. Ja nie ukrywam, że ciężko było mi znaleźć konkretne porady kiedy wybierałam pokrycie dachowe dla mojego domu. Chciałam postawić na porządne, sprawdzone rozwiązanie, które będzie niezawodne i będzie służyło mi na lata. Zebrałam opinie wśród znajomych oraz przepatrzyłam przeróżne strony internetowe. Bardzo wiele osób wskazywało na blachodachówkę z posypką, więc poszłam właśnie w tą stronę. Do gustu bardzo przypadła mi oferta firmy Gerard. Na ich stronie: https://www.gerardroofs.pl/pl/ znalazłam wszystkie szczegóły i uważam, że wybór ich oferty był jak najbardziej trafny. Zdecydowaliśmy się na zakup dachówki z posypką z seri Classic, bo jej parametry najbardziej nam odpowiadały. W tym momencie posiadamy w naszym domu wspaniały dach, który jest porządnie wykonany i niczym nie musimy się martwić. Jestem przekonana, że i Wy będziecie zadowoleni jeśli zdecydujecie się na usługi tej firmy. Od siebie dodam, że działają oni nie tylko w Polsce, ale także w innych państwach, swoim klientom gwarantują także aż 50 lat gwarancji.
Odpowiedź z Cytowaniem