Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Stary 04-10-2022, 21:33
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 556
Domyślnie

Mam trzy koty ( 2 wychodzące, 1 niewychodzący). Możecie tylko sobie wyobrazić ile kudłów jest w domu. Generalnie zawsze codziennie odkurzałam + do tego kanapę jechałam rolką (taką zwykłą do kłaczków). Rolka szła jedna dziennie. Odkurzanie zajmowało mi zawsze ok. 30 min. bo sierść była wszędzie. Nawet w mojej kawie Plus do tego mycie podłogi mopem jakieś 15 min. Mąż w końcu się zlitował i kupił odkurzacz automatyczny. Powiem wam, że nie ma porównania. Raz (czasem 2 razy dziennie) chodzi i oczywiście jakieś kłaczki czasem gdzieś latają, ale nie tyle co przedtem i generalnie jest czysto w domu. Dla mnie na maxa jest to wygodne. Widziałam filmiki, że koty jeżdżą na tych odkurzaczach jak domowników nie ma w domu, ale u mnie to się nie zdarza (mam kamerkę w domu) Warto wydać trochę więcej i mieć porządny sprzęt, który ułatwia życie. Nie tylko odkurza, ale również myje podłogę, więc brudne ślady małych łapek również znikają. 3 tysia, to nie majątek, a naprawdę można pozbyć się problemu. Tutaj https://welltec.pro/pl/robot-sprzata...ia-p-5594.html jest specyfikacja.
Odpowiedź z Cytowaniem