Wyświetl Pojedyńczy Post
  #406  
Stary 26-03-2018, 11:39
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanie

Ja tam zdecydowanie się opowiadam za mieszkaniem. Przede wszystkim z tego względu, że wymaga mniej wysiłku na co dzień niż dom. Oczywiście, zaraz znajdą się głosy, że przecież dom wiążę się z wolnością, pozwala na o wiele więcej robić różnych rzeczy, chociażby grilla. Zarazem jednak dom oznacza o wiele więcej czynności domowych i dla młodzieniaszka nie musi być to problem, to dla osoby w średnim wieku i starszej, już tak. W każdym bądź razie dodam do tego jeszcze jeden aspekt, a mianowicie, że dom jest zwyczajnie o wiele droższy. Mieszkanie może być o wiele korzystniejszą propozycją, szczególnie jeśli zamieszkamy na w miarę nowym osiedlu. Ja jestem zwolenniczką takiego rozwiązania, które sama już wypróbowałam w praktyce. Na targach nieruchomościowych - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/krakow/ znalazłam godną zainteresowania ofertę. zdecydowałam się i mieszkam już trzeci miesiąc. Póki co , jestem bardzo zadowolona.TYle na dzisiaj ode mnie, trzymcie się i życzę udanego tygodnia.
Odpowiedź z Cytowaniem