Wątek: nauka języka
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #6  
Stary 23-09-2019, 14:47
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 856
Domyślnie

Bardzo dobrze, że poruszacie taką kwestię, bo języki mają naprawdę duże znaczenie i powinniśmy się ich uczyć Jakiś czas temu zdecydowałam, że znajdę odpowiednie rozwiązanie dla mojego synka, który bardzo lubi angielski i lekcji w szkole ciągle jest mu mało. Stwierdziłam, że absolutnie nie mogę go ograniczać i na wakacje wykupiłam dla niego obóz językowy. Powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę! Zdecydowaliśmy się na ofertę firmy Atas. Jeżeli macie ochotę to tutaj: http://www.atas.pl/pl/wyjazdy-jezykowe znajdziecie wszystkie szczegóły. Oczywiście jak każda matka trochę obawiałam się tego wyjazdu, ale zupełnie nie potrzebnie. Mój syn wrócić bardzo pewny siebie i zadowolony. Zauważyłam również, że jego angielski naprawdę znacznie się polepszył. Jak wiadomo takie rezultaty mówią same za siebie Obóz daje szansę również na poznanie nowych kolegów/koleżanek oraz zdobycie samodzielności. Jeżeli zastanawiacie się czy warto wysłać dziecko na taki obóz to mam nadzieję, że chociaż w niewielkiej części udało mi się rozwiać Wasze wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem