Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Stary 30-10-2019, 22:46
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 178
Domyślnie

Każdy pewnie poleci coś innego, więc zawsze warto wybrać odpowiedzialnie, najlepiej jakoś optymalnie cenowo i jakościowo Pamiętaj też, że najważniejsze jest to, czego konkretnie potrzebujesz jeśli chodzi o pokrycie dachu. Jeśli chcesz mieć solidny dach, to na pewno warto wybrać, rzecz jasna, blachodachówkę Gerard - ja właśnie takiego wyboru dokonałam dwa lata temu i jestem bardzo zadowolona! Powiem Ci, że widziałam już w życiu wiele przykrych sytuacji z dachami... Jakiś czas temu nad naszym miasteczkiem przeszła ogromna wichura i zweryfikowała wybory niektórych mieszkańców... Ludzie bardzo szybko kładli dachy i nie bardzo zważali na to, czy wybierają odpowiednie pokrycie...Całe szczęście jest w tym, że my bardzo odpowiedzialnie i rozsądnie wybieraliśmy dach! I z naszym nic się nie stało Mój mąż interesuje się budownictwem, więc wiedział też jakich błędów nie popełniać w kwestii wyboru dachu. Od początku mieliśmy na oku blachodachówkę, i po rozważeniu wszelkich opcji wybraliśmy tą marki Gerard, którą znalazłam na https://www.gerardroofs.pl/pl/ , konkretnie*model classic. Mamy ten dach już kilka lat i mogę śmiało powiedzieć, że jest niesamowicie solidny! Mimo tego, że mieszkamy w miejscu, w którym często zdarzają się rożne anomalie pogodowe, to dach jest cały i nietknięty
Odpowiedź z Cytowaniem