Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Stary 25-05-2018, 12:47
jarolopez's Avatar
jarolopez Mężczyzna jarolopez is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 5
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Czy dalibyście może radę polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzongo notariusza działającego na terenie Katowic lub miejscowości okolicznych? Najlepiej, żeby to był ktoś naprawdę sprawdzony przez Was lub przez Waszych znajomych. Trzeba jasno przyznać, że w Internecie jest naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju ofert i ciężko przez to wszystko przebrnąć, żeby naprawdę dobrze wybrać... Czy jesteście więc w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Byłbym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone kontakty do sprawdzonych notariuszy.

Ja popytałem też trochę swoich znajomych i dość często się zdarzało, że polecali tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Szczególnie interesujący jest fakt, że w niektórych przypadkach można tam dokonywać czynności o dowolnych porach. Czy ktoś z Was również miał może styczność z tym notariuszem i jest w stanie coś o nim powiedzeć? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Bedę wdzięczny.
__________________
Może wariat to po prostu członek jednoosobowej mniejszości.
Odpowiedź z Cytowaniem