Wyświetl Pojedyńczy Post
  #13  
Stary 25-03-2018, 18:05
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Wiem, że łatwo jest pisać, a trudniej zrobić, ale jestem zdania, że jesteśmy w stanie wszystko zmienić, jeżeli tylko tego chcemy. Kobiety są przecież niesamowicie silne, mamy co prawda swoje słabostki, ale same potrafimy uporać się ze swoimi problemami. Nie dość, że ze swoimi, to także ze wszystkimi innymi, które na nas otoczenie zrzuca. Spróbuj wyjść do ludzi, zajmij się czymś co sprawia ci przyjemność (sport, sztuka, podróżowanie i zwiedzanie, cokolwiek by nie siedzieć w domu). Rozstanie to nie koniec świata, wychodząc dzisiaj na spacer (a pogoda jest akurat świetna, by wyjść z domu) możesz akurat spotkać tego jedynego, który odmieni twoje życie, bo nigdy nic nie wiadomo. Ze sposobów takich dostępnych natychmiast są wszelkie blogi o motywacji, zaglądnij na http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/ Jest tam wiele filmików o tym, jak się motywować by osiągnąć sukces. Oczywiście nie chodzi tylko o sukces zawodowy, ale także o takie sprawy jak twoje uzależnienie. Myślę, że warto od tego zacząć.
Odpowiedź z Cytowaniem