Wyświetl Pojedyńczy Post
  #110  
Stary 29-06-2017, 11:02
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Mieszkanie

Ja kupiłam mieszkanie deweloperskie we Wrocławiu, specjalnie z myślą o tym, aby je urządzić od a do z. Amatorsko interesuję się aranżacją wnętrz i moim ulubionym stylem jest styl skandynawski. Wprawdzie niektórzy "eksperci" przepowiadali juz rychły koniec tego stylu, ale po forach internetowych, a także lekturze czasopism i portali tematycznych widzę, że są w ogromnym błędzie. Ja jestem osobą, która pragmatycznie podchodzi do rzeczywistości i nie wyobrażałabym sobie zaśmiecania domu zbędnymi bibelotami. Styl skandynawski pozwala zaś według mnie uzyskać niewielkim kosztem jasne i przestronne wnętrze. Białe ściany, drewniane meble, do tego żaluzje - naprawdę niewiele trzeba, aby dobrze czuć się we własnych czterech kątach. Dodatkowo mieszkam sobie na spokojnym i cichym osiedlu, trafiłam na sympatycznych sąsiadów - czego chcieć więcej ? Jeśli ktoś z forumowiczów pochodzi z Wrocławia, to mogę z czystym sumieniem polecić osiedle "Promenady wrocławskie". Tutaj, na stronie dewelopera - https://promenadywroclawskie.pl/znajdz-mieszkanie.html możecie sprawdzić, czy pozostają jakieś wolne lokale. Pozdrawiam Was i uciekam do pracy, bo dziś mam drugą zmianę.
Odpowiedź z Cytowaniem