Wątek: szkolenia
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Stary 20-10-2016, 08:49
jagger's Avatar
jagger jagger is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Płock
Posty: 9
Domyślnie

Szkolenia zapewniane przez firmę nie tylko prowadzą do poprawy pracy samego pracownika, który będzie miał wiedzę z danego zakresu znacznie rozszerzoną niż przed szkoleniem, ale przysłuży się to zespołowi/działowi, w którym pracuje, a w końcu pozostawi to swój ślad w wynikach osiąganych przez firmę pod koniec roku obrotowego. Dlatego pracodawcy coraz częściej dostrzegają sens wysyłania pracowników na 1-2 lub więcej dniowe kursy i szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów. A dana osoba będzie mogła później pochwalić się umiejętnościami podpartymi szkoleniem.
Ja jeżdżę na sporo szkoleń, czasem jako osoba towarzysząca z działu, ale najczęściej ze względu na specyfikę mojej pracy i nigdzie indziej mi się tak nie podobało jak w centrum szkoleniowym w Warszawie (http://i-viewmeetings.pl/) - najlepiej jest uczyć się nowych rzeczy w nowocześnie urządzonym wnętrzu, który nie sprawia, że chce się człowiekowi spać i to pomimo tylu godzin przymusowego siedzenia w jednym miejscu. Dobrze, jeśli kierownictwo firmy myśli o wygodzie oddelegowywanego pracownika i zapewnia mu komfort pobytu, wybierając miejsce łatwo dostępne i nieźle usytuowane w mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem