Wyświetl Pojedyńczy Post
  #22  
Stary 08-06-2017, 14:56
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie A może botki?

Nikt do tej pory w temacie nie wspomniał o botkach, a przecież to są buty, przynajmniej moim zdaniem, bardzo uniwersalne. Mogą równie dobrze służyć wiosną i latem, na przykład takie ażurowe, które będą pasowały do zwiewnych sukienek. A już jesienią, to korzystam z botków ocieplanych futerkiem, dobrych i na deszczową, i na śniegową pogodę. Z własnego doświadczenia wiem też, że wiele pań stosuje botki na obcasie lub koturnie, aby wysmuklić optycznie nogi. Z obcasami nie należy jednak przesadzać - moim zdaniem najlepsze są botki z grubym i stabilnym obcasem. Jakbyście były zainteresowane, to polecam skorzystać z ceneo - https://www.ceneo.pl/Botki/Rodzaj_ob...a_koturnie.htm. Można tam znaleźć przeróżne botki, o takim kroju, kolorze i materiale, jaki sobie wymarzycie. Ja, korzystając z tego serwisu, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Chociażby takiej, że tzw. biker boots zestawione ze skórzaną kurtką i granatowymi rurkami to jedna z najpopularniejszych ostatnio stylizacji. Wracając do tematu, to na pewno znajdziecie coś dla siebie, a tymczasem ja uciekam z forum. Trzymajcie się i na razie!
Odpowiedź z Cytowaniem