Wyświetl Pojedyńczy Post
  #31  
Stary 20-10-2017, 14:20
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Prezent dla taty

A ja zawsze swojemu tacie i innym bliskim staram się przygotować jakieś wyjątkowe prezenty z okazji świąt bożego narodzenia, ale również imienin, urodzin. Uważam, że jeśli kupujemy jakiś prezent dla konkretnej osoby to powinniśmy zadbać o to, aby pasował do jej gustu. Na przykład mój tata jest gadżeciarzem i lubi szykownie wyglądać, więc jak robimy z rodzeństwem zrzutę, to wiadomo na co. Albo na jakiś garnitur, albo na spinki, albo na tablet, zawsze coś się znajdzie. Niemniej, okazji w ciągu roku nie brakuje, a odkąd mam chrześniaka, kupuję mu prezenty nie tylko na Święta, ale też dzień dziecka, urodziny czy mikołajki. W końcu dziecko trzeba troszkę porozpieszczać. Ostatnio zresztą trafiłam na fajny artykuł o historii Mikołaja i mikołajek - https://www.listymikolaja.pl/zwyczaj-mikolajki.html. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że w Stanach Zjednoczonych mikołajki są na tyle rozpowszechnionym świętem, że w biurach czy zakładach fabrycznych wręcza się prezenty. Fajna tradycja swoją drogą, może kiedyś przybędzie do Polski...
Odpowiedź z Cytowaniem