Wyświetl Pojedyńczy Post
  #62  
Stary 22-07-2020, 21:49
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

W tego typu firmach przemysłowych nie będę ukrywać, że bardzo ważna i istotna jest dbałość o każdy szczegół. Szczególnie dzisiaj, w czasach pandemii bardzo ważne jest aby zadbać o bezpieczeństwo pracowników, ponieważ to oni w przeważającej mierze tworzą firmę. Dlatego jeszcze zanim wybuchła ta cała sprawa z lockdownem itp. postanowiłam zainwestować w prowadzonym przeze mnie przedsiębiorstwie w zakup kamer termowizyjnych. Dzięki temu w półzautomatyzowany sposób będę w stanie weryfikować czy któryś z moich pracowników nie ma gorączki, po to aby w razie potrzeby móc go odpowiednio wcześnie wyizolować aby nie zakaził reszty pracowników. Myślałam, że takie kamery to bardzo droga sprawa, ale okazało się, że na stronie https://www.test-therm.pl/ można je znaleźć w naprawdę przystępnych i rozsądnych cenach. Dobrze, że w dzisiejszych czasach sprzedaż tego typu artykułów również w segmencie B2B (business to business gdyby ktoś nie wiedział ) przeniosła się do internetu. Dzięki temu zakupy są wygodniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem