Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Stary 21-09-2020, 16:23
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja powiem szczerze, że bardzo często sięgam po kosmetyki żeby zamaskować swoje niedoskonałości, ale zdecydowanie uważam, że puder nie będzie tutaj wystarczający. Zaopatrzyłabym się w dobry podkład oraz korektor w pierwszej kolejności. Te dwa produkty stworzą swojego rodzaju fundament naszego makijażu. Sama poświęcam codziennie przynajmniej pół godziny żeby wykonać swój makijaż - robię to po prostu żeby w pewnym sensie "podrasować" swoją urodę i poczuć się kobieco Przechodząc już do samych produktów to ja chciałabym Wam podrzucić informacje o marce kosmetyków, która całkiem niedawno wpadła w moje ręce i zapewne zostanie na dłużej w mojej kosmetyczce. Mówię tutaj o marce NYX Professional. Ich produkty możecie znaleźć na stronie: https://www.ezebra.pl/pl/producers/n...447663574.html Ja zamawiam najczęściej właśnie z drogerii ezebra ponieważ mam do nich zaufanie - produkty zawsze docierają porządne zapakowane no i mają niewygórowane ceny. Dodam też, że u nich bez problemu zawsze zostanę swój kolor podkładu, pudru czy korektora - rzadko zdarzają się braki w produktach
Odpowiedź z Cytowaniem