Wyświetl Pojedyńczy Post
  #7  
Stary 08-08-2022, 19:39
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Straciliśmy już nadzieję na wyjście mojego męża z choroby , gdy dostaliśmy wyniki i informacje, że mój mąż nie jest dopuszczony do następnej Chemioterapii. Ale po tylu poszukiwaniach w Internecie znowu zobaczyłam światełko w tunelu, po tym jak znalazłam informacje na temat oleju z konopi: szukałam tylko czegoś co uśmierzy mu ból, a znalazłam cud ! skontaktówałam śie z jedną z aptek konopnych https://konopiafarmacja.pl/ już na forum trafiłam że tam panie mają dużą wiedzę jak prowadzic terapię oparta na olejkach konopnych CBD jak pisałam w ostatnim stadium dla męża szukałam czegoś co pomoże mu uśmierzyć ten ból . Pani zaleciła stosowanie olej CBD o stężeniu 10% i graviolę równocześnie Mój mąż zakończył leczenie, wyleczony z raka płuc w stadium 4 w ciągu 90 dni leczenia!!! Jestem wdzięczna za opatrzność Boską ,że nad nami czuwał jakiś anioł i poprowadził w tym kierunku. patrząc już z tej perspektywy gdzie dla nas to skończyło się dobrze nie dziwie się, że rodziny ryzykują tym,że pójdą do więzienia szukając nielegalnie marihuany, bo już też o tym myśleliśmy to słynne RSO, a o olejkach z konopi tych legalnych produktach z konopi rząd, lekarze nic nie mówią, to skąd ludzie mają o tym wiedzieć?. Konopia przecież była używana jako lekarstwo wśród ludzi od tysiącleci, od leczenia skurczów, bólu ucha, malarii i to nie wszystko, marihuana miała długotrwały wpływ na świat medyczny. Chociaż w tamtych czasach nie było podstaw naukowych do podawania cbd, badania nad właściwościami leczniczymi są przecież dostępne teraz, a na przykładzie chociażby mojego męża to są już fakty.
Odpowiedź z Cytowaniem