Wyświetl Pojedyńczy Post
  #123  
Stary 07-02-2017, 09:43
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Kupujemy, bo tak jest taniej i wygodniej. Nie przepadam za chodzeniem po sklepach i przymierzaniem kilkunastu ubrań w ciasnej przymierzalni, do której czasem jest kilkunastoosobowa kolejka zwłaszcza w okresach wyprzedażowych, gdy wiele osób poluje na ubrania o kilkadziesiąt złotych tańsze. Nie mam też za bardzo na to czasu, bo taki jednorazowy wypad do galerii handlowej trwa zazwyczaj kilka godzin, a ja ten czas wolę spędzić z dziećmi i rodziną. Wszystkich ubrań szukam w Ceneo, bo tak jest mi najwygodniej a także najtaniej, bo Ceneo jest tak skonstruowane, że na stronie danego produktu mamy podane jego ceny w konkretnych sklepach. Niedawno tutaj http://www.ceneo.pl/Kurtki_i_plaszcze_damskie upatrzyłam sobie dwie kurtki damskie na wiosnę i planuje je kupić pod koniec tego miesiąca, bo jeśli będę dłużej zwlekać, to ktoś może mnie uprzedzić i mi je wykupić, a szkoda by było, bo są w bardzo dobrej cenie. Polecam szukanie ubrań a także wszelkich innych produktów właśnie w tej porównywarce cenowej.
Odpowiedź z Cytowaniem