Wyświetl Pojedyńczy Post
  #17  
Stary 13-11-2017, 14:33
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Ubezpieczać się - czy warto...

...moim zdaniem odpowiedź jest jednoznacznie pozytywna. Przecież nigdy nie wiemy, co nas może spotkać w przyszłości. Zawsze może dojść, do jakiegoś, odpukać, nieszczęścia, tak było z moim bratem. Janek pojechał sobie na wczasy na Czechy, jeździł tam sobie na nartach i pech chciał, że złamał nogę. Niestety, zlekceważył moje rady, że warto się ubezpieczyć zawczasu i musiał płacić za rekonwalescencję. Ja jestem zupełnie innego charakteru, podczas gdy Janek jest hulaj-dusza, nie przejmuje się codziennością, to ja stąpam twardo po ziemi i nawet w tak banalnej kwestii jak ubezpieczenie, prezentuję zupełnie inne podejście. Dlatego od kilku lat mam wykupioną polisę od nieszczęśliwych wypadków w Gothaerze - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...szelki-wypadek. Wystarczy regularnie płacić składkę, a w razie czego będę mogła liczyć na rekompensatę finansową. Od razu zresztą na tej samej polisie ubezpieczyłam całą swoją rodzinę. Można? Można A Wam radzę nie zwlekać i sprawdzić w necie jakiegoś ubezpieczyciela od NNW. Są przecież teraz porównywarki dające lepszy ogląd sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem