Wątek: Modne torebki
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #40  
Stary 09-02-2017, 08:54
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja również kupuje torebki tylko przez Internet. Co prawda jeszcze 2-3 lata temu nawet nie brałam takiej opcji pod uwagę, bo obawiałam się kiepskiej jakości torebek i zawsze przed zakupem chciałam dotknąć materiału, z którego została wykonana torebka a także chciałam zobaczyć ją na żywo a nie tylko na zdjęciu w sklepie internetowych. Zmieniłam zdanie pod wpływem swojej znajomej, która któregoś razu powiedziała mi, że kupuje torebki tylko przez Internet i postanowiłam spróbować. Na początku zamawiałam torebki tylko w dużych, bardzo znanych sklepach internetowych, bo obawiałam się trochę tych małych sklepów a w zasadzie jakości torebek w tych małych sklepach, ale od tego roku zamawiam torebki tutaj https://www.melon.pl/ . Jest to jeszcze mało znany sklep, bo jak dobrze kojarzę został otwarty w tym roku, ale jest już bardzo dobrze zaopatrzony i przede wszystkim ma bardzo konkurencyjne ceny i bez najmniejszego problemu znajduje tam torebki skórzane w cenie wynoszącej trochę ponad 100złotych. Polecam jeśli nie chcecie przepłacić a mieć solidną i ładnie wyglądającą torebkę.
Odpowiedź z Cytowaniem