Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Stary 29-09-2017, 07:42
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Drewno na tarasie prezentuje się moim zdaniem najlepiej. Szkoda tylko, że aby zrobić taras drewniany trzeba niemało wydać. Ale potem jak przyjemnie się siedzi na tarasie.Uwielbiam przesiadywać na swoim tarasie choć robi się coraz zimniej, ale na na szczęście mój taras jest całkowicie zadaszony. Tak więc dzięki temu myślałam, aby sobie ocieplić taras poprzez kupienie takiego pieca czy ogrzewacza z https://kratki.com/sklep/pl/category...zewacze-gazowe . Jakbym kupiła takie dwa to dawałaby ciepło nawet w chłodniejsze wieczory, a do tego ładnie by się komponowały na tarasie. A jak wy się odnosicie do tego aby wydłużyć czas przebywania na tarasie? Mimo, że teraz jest rano dość mrożnie to po południa są bardzo ciepłe i wieczory robią się znów takie chłodniejsze. Ale myślę, że nadal jest szansa aby móc przynajmniej do połowy października pić popołudniową kawę na tarasie. A takie ogrzewacze nogą tylko sprawić, że faktycznie zamiast przesiadywać w domu będę jeszcze się cieszyła jesienną pogodą.
Odpowiedź z Cytowaniem