Wyświetl Pojedyńczy Post
  #4  
Stary 25-02-2016, 12:40
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Nie mam zbyt dużo pieniędzy, ale chciałabym coś zmienić w swoim salonie, bo obecnie jest nudny i trochę przytłaczający i przygnębiający, bo jest bardzo ciemny. Rok temu zdecydowałam się pomalować salon na ciemny kolor i myslałam, że będzie to dobrze wyglądało i będę się w nim dobrze czuła, bo ma bardzo duże okno i w ciągu dnia jest bardzo nasłoneczniony. Niestety okazało się inaczej i wieczorami w salonie panuje półmrok, za którym osobiście nie przepadam. Próbowałam zmienić oświetlenie, ale niewiele to dało. Z tego względu chcę przemalować go na jasny kolor i zastanawiam się nad położeniem fototapety na jednej ścianie, bo jest to fajny element dekoracyjny. W tym sklepie http://www.decomania.pl/fototapety-przestrzenne.html udało mi się znaleźć fototapety w bardzo niskiej cenie i planuje je kupić właśnie tam. Jednak nie mam pojęcia, która ściane mam wybrać. Jak myślicie taka fototapeta będzie lepiej wyglądała na ścianie, przy której nic nie stoi, czy może będzie lepiej wyglądała na ścianie, przy której stoi narożnik wypoczynkowy?
Odpowiedź z Cytowaniem