Wyświetl Pojedyńczy Post
  #109  
Stary 29-05-2020, 20:46
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Dorosłam już do tego wieku, kiedy bardziej przychylnym okiem patrzę na kosmetyki. Dotychczas wierzyłam, że wiecznie będę młoda, ale coś chyba nie tak poszło w moich planach Pojawiły się pierwsze zmarszczki, pojawiła się też panika, co to będzie za kilka lat. Mam obawy, czy aby za późno nie wzięłam się za pielęgnację cery oraz ciała. Od kilku tygodni korzystam z kosmetyków Dermika. To bardzo dobra marka kosmetyków. Szczególnie jeśli chodzi o takie osoby jak ja, dojrzałe. Korzystam z kremów do twarzy, wokół oczu. Również kupiłam sobie balsam do ciała z linii Lipid Inteligence https://dermika.pl/produkty/kosmetyki-do-ciala/ ujędrniający balsam do ciała - metamorfoza skóry suchej. Składniki tego balsamu uczą skórę, jak reaktywować zdolność do syntezy lipidów, przywracając barierze lipidowej pełną funkcjonalność. Kosmetyk posiada inteligentne składniki aktywne. Mam nadzieję, że w miarę krótkim czasie poprawię swój wygląd i może nie dopuszczę do kolejnych zmarszczek, przynajmniej przez jeszcze kilka lat.
Odpowiedź z Cytowaniem