Wyświetl Pojedyńczy Post
  #20  
Stary 25-08-2017, 09:47
Majka89 Majka89 is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Cytat:
Napisał InterKaitlin97
Witam wszystkich ciepło, jestem uczennicą drugiej klasy liceum o profilu humanistycznym i w przyszłym roku zdaję maturę. Moim ulubiony przedmiotem jest język angielski. I od bardzo dawna marzy mi się kurs języka angielskiego za granicą (najbardziej marzy mi się Londyn, ale jestem świadoma, że kurs tam może być dość kosztowny, więc pasuje mi każde inne angielskie miasto). Czy ktoś z Was może miał już do czynienia z takim kursem? Moi rodzice są za, tylko chcą, żebym znalazła coś odpowiedniego.

Hej, mam bardzo podobny dylemat i z szerokiej oferty internetowej najbardziej podoba mi się propozycja biura https://www.atas.pl/ Wyjazdy językowe powstały z myślą o nauce komunikacji w języku obcym i w obcym środowisku. Wyjazd ma za zadanie pomóc młodzieży w praktycznym opanowaniu „żywego” języka, oraz ułatwić swobodę wypowiedzi w codziennych sytuacjach, przełamać „barierę mówienia”. Kurs językowy to tak naprawdę wakacje, podczas których przyswaja się język w przyjemny sposób. Język to jeden z elementów kultury danego kraju, podobnie jak zwyczaje, zabytki, kuchnia oraz mieszkańcy. Warto poznać wszystkie z tych elementów, aby wzbogacić swoją wiedzę. Przy okazji jest to po prostu świetna zabawa. Uczestnicy kursu zwiedzają więc ciekawe miejsca, podziwiają piękno przyrody, a nawet uczestniczą w lokalnych wydarzeniach czy festynach. Możliwości wyjazdów za granicę na kursy do międzynarodowych szkół językowych jest bardzo dużo. Specjaliści firmy ATAS doradzają w doborze optymalnego zagranicznego kursu językowego pod indywidualne oczekiwania każdej zainteresowanej osoby.
Odpowiedź z Cytowaniem