Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49  
Stary 27-02-2018, 19:07
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 393
Domyślnie

Ja przyznam szczerze, że nie byłam fanka medycyny estetycznej dopóki mnie nie dotknął problem właśnie natury estetycznej. Po porodzie dość długo nie mogłam dojść do formy. Pomijam rozstępy ale miałam po prostu obrzydliwą fałdę na brzuchu, która nijak nie chciała zniknąć. Żadne kremy, masaże, ćwiczenia - nic nie działało. Fałda jak była tak była. Dla mnie było to strasznie krępujące, już nie mówię o wyjściu na basen czy latem na plażę, po prostu nawet wstyd mi było rozebrac się przed mężem ;/ Fatalnie ;/ W końcu koleżanka doradziła mi abym przeszła się na konsultację do doktor Jędrys (przyjmuje w Klinice Dbaj o Piersi http://dbajopiersi.pl na ul.Janickiego w Krakowie), gdyż ona zajmuje się plastyką nie tylko piersi ale i powłok brzucha i z pewnością pomoże rozwiązać mój wstydliwy problem. Trochę się wstydziłam ale poszłam. W końcu kobieta zrozumie kobietę. Po konsultacji wyszłam szczęśliwa, bo okazało się, że można pozbyć się bez problemu mojej "oponki" . Teraz jestem już kilka tygodni po zabiegu, jestem bardzo zadowolona, moje ciało w końcu wygląda ładnie, odzyskałam nie tylko ładną sylwetkę ale i pewność siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem